31 اردیبهشت 1398

جشن بزرگ نیکا سال تحصیلی98-97

مولف: الهام میری   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

جشن بزرگ نیکا  سال تحصیلی98-97
دختر زیبای من ،دستت را به من بده ،خوشحال باش ،نترس با هم خواهیم پرید ،برو ،بدو ،پرواز کن آرزو کن ،آرزوهای قشنگ ،بزرگ شو

ممکن است درد بکشی ،گریه کنی ،زمین بخوری ،شکستت دهند ولی تو خم نشو ،بلند شو

خاک لباست را بتکان ،لبخند بزن و ادامه بده ..........

شما دختران من ،شوق و نشاط اواخر دهه چهارم زندگی من هستید .تقویم من به شوق شماست که تکرار می شود.

پدر و مادران عزیز ،حواستان به ثمره زندگیتان باشد ،آنها از صبح تا شب نیاز به لبخند و گرمای آغوش شما دارند.بیشترین انتظارشان چند دقیقه وقت خالی توام با آرامش است،برایشان کنار بگذارید .تا کنارتان بنشینند و یاد آوری کنند یک نفر هست که به بودنتان نیاز دارد ،قدرشان را بدانید .

شاد بودن و شاد زیستن آسان تراز آن چیزی است که فکر می کنید ،کافی است اخم را از ابروهای گره خورده ات جدا کنی و لبخند را برای همیشه آویزه لبت .

کافی است به جای زانوی غم بغل گرفتن کسانی را که دوستشان داری بغل کنی ،فرق نمی کند مادرت باشد یا پدر خسته از راه رسیده ات.

دخترم از مادرتان می گویم از فداکاری هایش ،از پدرت می گویم که چه اندازه این روزها نیازمند نوازش توست

نکند در حقشان بی رحمی کنی ،به آنها بگویید که بهترین مادر دنیایی ،بهترین هدیه خداوند .

بگو که تو بهترین پدری و بهترین تکیه گاه و قدرشان را بدانید.

دخترم بهار تویی وقتی که با گل های روی دامنت می آیی وعطر بهار نارنج همه جا را پر می کندو نیکا پر ازعشق می شود و شکوفه می زند از دیدنتان .

وقتی از ته دل می خندی و سپاسگزار آنچه که هست باشی ،وقتی برای شاد بودن نیاز به بهانه نداشته باشی آن زمان است که واقعاً زندگی می کنی .

 دختران دوست داشتنی پایه ششم من ،شما از ابتدای عمر نیکا با ما بودید،شش سال با هم بودیم ،هم نفس هم بودیم حال به ثمر نشسته اید ،گل دادید ،قدر گلهایتان را بدانید .حواستان به نوجوانیتان باشد نکند چهل و چند سالگیت برسد و حسرت خنده از ته دل بماند بر دلت .دخترم قدر خودت را بدان ،برو که آینده ات را خوب بسازی دست حق به همراهت به خدا میسپارمتان.

دخترم:اندیشه ها ،کردار ها و حرف های ما دیر یا زود دنیای ما را می سازد .زمانی که بتوانی بی هیچ دلهره ای آرزو کنی ،هر آرزویی برآورده می شود.

پس بیایید همه با هم آرزو کنیم .آرزو کنیم که دنیا ی ما سراسر شادی باشد و سلامتی . و نشاط را از خداوند بخواهیم که پروردگارا به ما و روزگارمان لبخند زیبایت را هدیه بده .آمین

تعداد مشاهده (179)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "جشن بزرگ نیکا سال تحصیلی98-97"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید